Виеира бржи од судијског звиждука, Звезда непоражена (ВИДЕО)

0

Уго Виеира је голом у 91. минуту спасао Црвену звезду од пораза. Он је постигао 20 гол у текућој сезони, а Црвена звезда још увек није поражена у шампионату. Црвена звезда је против Борца из Чачка извела комбиновани састав. Изостали су Доналд, Грујић, Павићевић, Петковић, а најбољи стрелац лиге Виеира почео је меч на клупи.

Претила је Звезда преко Катаија и Срнића, а онда је уследио грешка одбране и гол Борца у 34. минуту. Након центаршута играча Борца лопта је стигла до Вујаклије који је лоше шутирао али на правом месту се нашао бек Обрадовић који је матирао Кахримана.

Звезда је имала иницијативу, стварала шансе и претила али све до 91. минута није могла то да материјализује. Онда је Ле Талек послао центаршут у шеснаестерац, Виеира је примио лопту грудима, а онда је шутирао и савладао голмана Борца за 1-1.

Извор: Србин.инфо