СРБИН АСИСТИРАО, САИГРАЧИ ЗАКУЦАВАЛИ: Богдановић блистао у победи Сакрамента

0

Кошаркаши Сакрамента добили су Орландо као гости са 105:99 у ноћи између уторка и среде, а за победнички тим наступио је српски репрезентативац Богдан Богдановић.

Богдановић је био у првој петорци и играо је 33 минута, током којих је дао осам поена, уз шту четири од 12, и имао по четири скока и асистенције.

Сакраменто је до победе предводио Темпл, који је дао 34 поена, што му је рекорд каријере. Постигао је 19 у последњој четвртини.

Сан Антонио је, иако је играо без Каваја Леонарда и Марка Гасола, победио Кливленд на свом терену резултатом 114:102.

Најзаслужнији је био Лемаркус Олдриџ са 30 поена, а добро су га пратили Дежонте Мареј са 19, Тони Паркер са 14 и Давис Бертанс који је постигао 13.

Оклахома је имала проблема са Бруклином код куће, али је ипак победила са 109:108.

Најзаслужнији за тријумф били су Расел Вестбрук са 32 и Пол Џорџ који је постигао 29 поена.

Голден Стејт није имао проблема против Њујорка, кога је победио са 123:112, док су Лос Андјелес Лејкерси изненадјујуће савладали Бостон резултатом 108:107.