После доста муке Црвена звезда уписала 16. узастопну победу

0
Виеира двоструки стрелац на данашњем мечу

Фудбалери Црвене звезде су у 19. колу Суперлиге Србије у мечу са Вождовцем уз много муке стигли до 16. везане победе у шампионату – 2:0 (0:0).

Повреда Александра Катаија на самом старту меч потпуно је пореметила домаће. Ухватио се одлично везиста за задњу ложу и већ у 11. минута морао је да напусти терен.

Вождовац је играо дисциплиновано, пожртвовано у одбрани и веома дефанзивно па је црвено-белима задао доста муке.

После велике муке и неколико промашених шанси Звезда је тек у завршници меча успела да слими отпор ривала головима Уга Виере у 87. и 95. минуту меча.

Ово је Звезди 16. узастопна победа и чини се да тим који са клупе предводи Божовић неће имати већих проблема да се окити титулом шампиона Србије.

Извор: Блиц/СРБИН.ИНФО