НОВИ МАЛЕР – Теодосић опет повредио стопало

0

Српски репрезентативац Милош Теодосић доживео је нову повреду стопала, овога пута у мечу његових Клиперса са Оклахомом.

Тандери су тај дуел добили резултатом 127:117, а Теодосић је на паркету провео само девет минута јер је осетио нелагодност у левом стопалу.

Он се није враћао на терен у другом полувремену, а за девет минута колико је играо, постигао је 2 поена и имао 4 асистенције.

Капитен нашег националног тима због исте повреде пропустио 22 утакмице у актуелној сезони, док је уместо њега у наставку утакмице играо Џаун Еванс.

Оклахома је до тријумфа дошла захваљујући сјајној четвртој четвртини коју је добила резултатом 33:20 и поново је доминирао Расел Вестбрук – забележио је 13. трипл-дабл ове сезоне, са 29 поена (11-24 из игре), 12 скокова и 11 асистенција.

Њега је одлично пратио Пол Џорџ са 31 поеном (12-16 из игре, 5-8 за три) и 6 скокова, док је Кармело Ентони додао 22 поена.

Код Клиперса, Диандре Џордан и Лу Вилијамс имали су дабл-дабл учинке. Џордан је поред 26 поена ухватио и 17 лопти, док је Вилијамс уз исти број поена имао 10 успешних додавања.

Тандер је сада пети на Западу са 22 победе и 17 пораза, док су Клиперси, којима је ово први пораз после четири тријумфа, девети са 17-20.