• ВИДЕО
  • На носилима изнет са терена: Пекарић после дуела са Бајковићем остао без свести! (Видео)

0

nino-pekaric-foto-printskrin-1382200142-383619

Пекарић је морао да напусти терен пошто је био без свести после дуела са голманом Звезде
Фудбалер Новог Пазара Нино Пекарић онесвестио се на терену после дуела са голманом Црвене звезде Бобаном Бајковићем на мечу деветог кола Суперлиге Србије.

Бајковић је после корнера Новог Пазара интервенисао у свом петерцу и руком практично нокаутирао Пекарића који је кренуо на лопту. Фудбалер Новог Пазара је пао као покошен, пошто се онесвестио.

Утакмица је одмах прекинута, а сви играчи су подигли руке и затражили су помоћ лекарске екипе. Лекари су успели да освесте Пекарића, који је неколико минута лежао на терену.

Он је на носилима изнет са терена, а утакмица је после неколико минута настављена. Звезда је на крају победила с 5:1.