СКАНДАЛ КАКАВ НИЈЕ ВИЂЕН! Судија исфолирао да га је српски кошаркаш ударио!

0

Невероватна сцена је виђена на мечу између Опаве и Оломуцка у плеј-офу чешког кошаркашког првенства, а актери су били један од судија и српски кошаркаш Дарко Чохадаревић

Други меч четвртфиналне плеј-оф серије између Опаве и Оломуцка је завршен у осмом минуту друге четвртине. Тада је судија Станислав Кучера пришао Чохадаревићу, коме је досуђен неспортски фаул, а онда је уследило циркус.

Српски кошаркаш је пришао врло близу судији и вероватно му упутио псовку, али се на видео снимку јасно види да га није ударио и да је арбитар театрално пао и исценирао да је ударен.

Утакмица ће бити регистрована резултатом 20:0 у корист Опаве, која ће имати предност од 2:0 у серији. Српски кошаркаш сигурно неће играти наредну утакмицу пошто је против њега покренут досциплински поступак.