ПРОМАШАЈ СВИХ ПРОМАШАЈА! Цео свет се смеје нападачу ПСЖ-а

0

Често се на фудбалским утакмицама дешава да играчи промаше нешто што није могуће. Ипак, оно што је урадио нападач Пари Сен Жермена Ерик Максим Чупо-Мотинг на мечу против Стразбура је незабележено.

Наиме, Камерунац се у 28. минуту прописно обрукао. Он је на гол-линији зауставио лопту коју је упутио Христофер Нкуку и спречио је да заврши у мрежи. Ово што је урадио заиста пркоси свим законима физике.

TWITTER

Тада је на семфору писало 1:1, а фудбалер првака Француске није дозволио свом тиму да поведе. Нејасно је шта је Чупо-Мотинг желео да уради у овој ситуацији. Сигурно је само да гола није било и да је натерао цео свет да прича о потезу који је он урадио. За утеху му није ни то што је успео да постигне један погодак на овој утакмици.

На крају овог сусрета победника није било, меч је завршен резултатом 2:2, а Пари Сен Жермен је до бода дошао у 82. минуту захваљујући поготку који је постигао резервиста Тило Керер.