ХУМСКА НЕ ПАМТИ ОВАКВЕ ПРОМАШАЈЕ: Погледајте бламирање Партизанових нападача (ВИДЕО)

0

valeri-bozinov-620x350

Како је срећа окренула леђа Партизану у мечу са Радом, то одавно није виђено.

Толико шанси за гол, толико зицера, удараца, зујало је са свих страна око главе сјајног голмана Рада Будаковића, и опет – ништа! Све су промашили црно-бели. Божинов, Абубакар, пре свих, па и Живковић… Лопта једноставно “није хтела” да уђе у гол. Свако ко је гледао утакмицу био је у неверици како је на крају резултат уопште остао 1:1.

У ревији промашаја у среду увече у Хумској тешко је рећи који је више био за рубрику “веровали или не”.

Вероватно онај из другог полувремена када је једини стрелац за Партизан Божинов са пет метара, потпуно неометан, погодио пречку. Или можда прилике Абубакара. Шта је тек он промашивао. Камерунац је у првом полувремену трчао са лоптом ка Будаковићу и таман што је шутирао, у последњем тренутку му је уклизао дефанзивац Грађевинара и отклонио опасност. А, била је то велика шанса.

Још бољу је имао у наставку, када је добио идеалну дугу лопту, умирио je грудима пред Будаковићем, али ни тада није имао решење за расположеног чувара мреже тима са Бањице.

И после тога су се ређале шансе пред голом Рада, и опет ништа. Оста Звезда на “плус девет”.

Извор: Телеграф