• ВИДЕО
  • НЕВЕРОВАТНО: Марко Шћеповић дао два гола на утакмици у дресу Олимпијакоса (Видео)

0

sp-scepovic_620x0

(Вечерње новости)

Доскорашњи нападач Партизана добио је шансу у другом полувремену дуела Купа Грчке против Фокикоса – 5:1

Доскорашњи нападач Партизана Марко Шћеповић није заборавио да даје голове. Тренер Олимпијакоса, Шпанац Мичел, је потенцијалног репрезентативца Србије на терен послао у другом полувремену дуела купа Грчке са нижелигашем Фокикосом, а Шћеповић је на указано поверење узвратио са два, дебитантска, гола.

Србин је у 51. минуту повећао предност Пирејаца на 3:0, а у 80. поставио је коначан резултат – 5:1.

И Марков брат Стефан редовно решета мреже ривала од како је из Партизана отишао на позајмицу у Спортинг из Хихона…