• Црвена Звезда – Раднички : 2 – 0 Милијаш постигао 4000. гол за Звезду!

Црвена Звезда – Раднички : 2 – 0 Милијаш постигао 4000. гол за Звезду!

Фудбалери Звезде и Радничког 1923 играју меч 20. кола домаћег шампионата

fudbaleri-crvene-zvezde-crvena-zvezda-nenad-milijas-boban-bajkovic-revizija-1361823557-273553
Фудбалери Црвене звезде на свом терену од 18,00 сати дочекаће екипу Радничког 1923 у мечу 20. кола Суперлиге Србије.

ТОК УТАКМИЦЕ:

90. минут – Крај меча

70. минут – ГОЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ 2:0 – После коренера и скока Спајића, Милијаш је из другог покушаја успео да савлада голмана Радничког и постигне 4000. гол Црвене звезде у званичним мечевима.

52. минут – Добар ударац Дауде, али је голман Радничког успео да заустави ударац Нигеријца

46. минут – Почело је друго полувреме

Крај првог полувремена

45. минут – ГОЛЛЛЛ!!! 1:0 за Звезду. Предност Звезди донео је Каду у последњим тренуцима првог дела меча.

24. минут – Велика прилика за Раднички. Лопта је дошла до Милошковића који је искоса, са ивице петерца, шутирао ка голу, али је Бајковић изашао са гола и грудима одбранио.

15. минут – Игра се одвија углавном на средини терена без правих прилика на обе стране.

1. минут – Утакмица је почела

На клупи црвено-белих дебитује португалац Са Пинту.