Дефинитивно – Испао ОФК!

0

Данашњим поразом од Спартака из Суботице ОФК Београд је испао из домаћег шампионата.

Десило се и то…

Након пуних 25 година у најјачем рангу државе у којој су се такмичили, ОФК Београд је испао у нижи ранг такмичења.

Они су данас поражени од Спартака са 1:3 на свом терену и тако су изгубили сваку шансу да на два кола до краја заузму неко од места које воде ка опстанку у нашем најјачем шампионату.

Фаркаш је донео предност Спартаку на старту утакмице, у 9. минуту, да би Гигић успео да изједначи и да остави ОФК Београд у трци за бодовима.

Ипак, све наде Романтичарима угасили су прво Тумбасевић у 38. минуту, затим и Стефан Илић на самом крају утакмице.

Дакле, од наредне сезоне Романтичари ће играти у другом рангу такмичења…

Од раније је већ познато да Јагодина такође испада, тако да у последња два кола плеј-аута утакмице неће имати такмичарски значај.