Владимир Стојковић: „Одлазим, а волим те“

0

stojkovic-1

Владимир Стојковић на минус температури на Бановом брду завршио је утакмицу, али вероватно и каријеру у Партизану – само у доњем вешу!

Гробари су од последње утакмице јесењег дела Суперлиге направили прави мали омаж репрезентативном голману, који им се на терену одужио маестралном одбраном у првом полувремену када је спречио вођство Чукаричког, а потом је све за црно-беле постало још лепше када је Дарко Брашанац постигао гол вредан јесење титуле (0:1).

У првом полувремену навијачи са Запада истакли су транспарент:

„Хвала ти за дане, хвала ти за ноћи, хвала ти хвала за све – 88“, чиме су алудирали на Стојковићев одлазак ове зиме, а и наслов песме Синана Сакића говори у прилог томе – „Судбина ме на пут шаље“.

Потом су му најватренији Гробари пар пута скандирали име, а за крај му је и тренер Вук Рашовић указао част тако што је у 90. минуту извео капитена Сашу Илића, па је тако Стојковић меч завршио са капитенском траком на руци.

После последњег судијског звиждука отишао је до најватренијих и показао мајицу на којој је писало:

„Хвала вам за све ове дивне године, одлазим, а волим те“.

Потом је бацио добар део опреме навијачима и остао готово у доњем вешу.