Видић нокаутиран, завршио у болници (Видео)

0

Junajted

Голом Ван Персија. у 27. минуту, ђаволи су савладали тобџије. Српски интернационалац је, крвавог лица, напустио игру у финишу првог полувремена.

Резултати и стрелци:

Тотенхем – Њукасл 0:1 (Реми 13)
Сандерленд – Манчестер Сити 1:0 (Бардсли 26)
Манчестер Јунајтед – Арсенал 1:0 (Ван Перси 27)
Свонси – Стоук 3:3 (Вилфрид 56, 86, Дајер 74 – Валтерс 8, Арланд 25, Адам 90+5 пенал)

Фудбалери Манчестер јунајтеда победили су вечерас на „Олд Трафорду“, голом Робина ван Персија, у 27. минуту, водећи Арсенал са 1:0. Овај дерби памтиће и српски интернационалац Немања Видић који је у надокнади првог полувремена добио ударац од противничког играча Давида де Хее и крвавог лица отишао у свлачионицу. Није се враћао на терен у другом полувремену, а у тиму га је заменио Том Клеверл.

Менаџер Манчестер јунајтеда Дејвид Мојес рекао је вечерас да је српски фудбалер Немања Видић пребачен у болницу након што је у првом полувремену меча са Арсеналом добио јак ударац у главу.

– Немања Видић је отишао у болницу. Нисам видео шта се тачно десило, али ми је било јасно да се ради о опасном судару. Видећемо шта ће рећи лекари – изјавио је Мојес на конференцији за новинаре после меча на Олд Трафорду.

Ово је Арсеналу био тек други пораз у првенству, а Манчестер јунајтед се победом вратио у трку за титулу.