Скандал: Играч Будућности песницом патосирао најталентованијег српског кошаркаша

0

Кошаркаши Меге нанели су први пораз Будућности ове сезоне, Филип Петушев је опет доминирао и сјајном игром нервирао поједине играче гостујућег тима који то нису успели спортски да поднесу.

Петрушев се после једног атрактивног поена, било је то закуцавање за 17:10 средином прве четвртине, нашао на мети робустног Вилија Рида, јер га је раменом очешао у повратку на своју половину након поена.

Рид је истог момента то схватио као провокацију и бесно, песницом, ударио Петрушева у груди. Овај се затетурао од силине ударца, што није промакло судијама, па је Рид искључен због овог заиста уличарског понашања.

Најпотреснији минут ћутања у српском фудбалу: Играчи ТСЦ-а не могу да престану да плачу
Петрушев је утакмицу завршио са 23 поена и 13 скокова, уписао је индекс 36.