Пораз Воше у празном Спенсу

0
Пораз и празном Спенсу (Фото: Журнал).

Пораз и празном Спенсу (Фото: Журнал)

Добар старт Војводине, али на крају тријумф Словака голом Васје Фурлана. Поново је Никола Марковић почео са Пралицом на месту организатора игре и још Орбовићем и Растворцевом у бековској линији, Перовићем на голу.

Али, као што смо већ виђали у пређашњим издањима тима из Новог Сада после вођства од четири разлике (10:6) средином полувремена, опет шутерски пробуђеног Орбовића, пречке Станкоивћа, уследила је серија гостију од 4:0, у 26. минуту и вођство (13:12).

У наставку Татран је шутем са дистанце стигао до три разлике (18:15), искључења прво Орбовића онда и Пралице у року од минута нису имала великих последица по новосадски тим, млади Јовановић је са два скок шута вратио своје на „минус један”.

Пет минута пре краја сусрета на 24:22, капитен Зоран Николић напустио је игру због повреде бутине, а Тодоровић, потом Орбовић донели су изједначење Воши на три и по минута пре краја, али два пропала напада, и гол Васје Фурлана одвели су Словаке до победе и реванша Новосађанима за пораз у Прешову.

Мечу је присуствовало само 400 гледалаца.

Извор: Журнал