Судија :         Оливер Драхта (Аустрија)

Стрелци :        Мореира (4 мин), Шкулетић (37 мин), Стевановић (39 мин), Абубакар (48 мин)

Жути картон :  Лукшус, Чведукас (Судува), Трајковић (Војводина)

Црвени картон :  Трајковић (Војводина)

Судува :          Давидовс, Леимонас, Логинов, Лукшус, Славицкас, Раџиус, Ледезма,Урба (Бенушиус), Чведукас, Боровскиј (Бреиве), Елиошинс (Шоблинскас)

Војводина :     Супић, Вулићевић, Павловић, Трајковић, Ђурић, Митошевић (од 31 мин Ађуру), Полетановић (од 81 мин Билбија), Мореира, Стевановић, Шкулетић, Абубакар (од 62 мин Бојовић)

-Пријатни временски услови у Маријампољу. Температура око 25 степени, а терен идеалан за игру. Гледаоци полако пристижу на стадион док група је навијача Војводине испред „Арви арене“ већ почела са песмом. Овога тренутка фудбалери Војводине који ће наступати у плавој спортској опреми изашли су на загревање.

-Пола часа пре почетка сусрета изгледа да баш и нису биле тачне тврдње домаћина да интересовање за овај меч није велико. Наиме, чини се да ће судећи по броју гледалаца који улазе на трибине „Арви арене“ посета бити већа од очекиваних 2000 навијача.

На стадион управо овог тренутка улазе навијачи Војводине.
-Предвођени судијском тројком из Аустрије, екипе Судуве и Војводине излазе на терен.
-На клупи за резервне играче су : Жакула, Каран, Билбија, Бојовић, Ађуру, Смиљанић и Радоја.

Почетак утакмице.
-4. мин ГООООЛ  Moreira 0 : 1 асистент Мирослав Стевановић. Португалац је левом ногом са десетак метара погодио супротани угао.
-Прилком постигнутог гола Мореира се повредио, тренутно му се указује помоћ.
-Сада се помоћ указје Немањи Супићу који се повредио прилико храбре интервенције након корнера за Судуву.
-10 минут Покушај Мореире са велике удаљености али лопта лети високо изнад пречке.
-11 минут Лукшус добија жути картон због губог старта на Стевановићу.
-15 минут центаршут Чведукаса са десне стране, Супић сигурно хвата.
-19 минут Вулићевић проба са 25 метара након избијене лопте из шеснаестерца домаћих. Лопта одлази преко гола.
-27 минут Митошевић ван терена. лекарска екипа му указује помоћ.
-29 минут Играч иСудуве рекламирају играње руком у шеснаестерцу Војводине но арбитар показује да је све било регуларно.
-31 минут Ађуру мења Митошевића због повреде.
-37 мин ГООООЛ 0 : Шкулетић. Абубакар се изборио за лопту на левој страни, одложио за Шкулетића. Уследио је ударац који голман Давидовс одбија поново на ногу Шкулетићу. Из „поправног“ нападач Воше погађа мрежу.-39 мин ГООООЛ 0 :3 Стевановић.
-Зачетник акције поново је био Абубакар. Лопта на десну страну до усамљеног Полетановића који шутира испод голмана Судуве, а Стевановић са 2 метра шаље лопту у мрежу.
-Војводина је у првих 45 минута буквално „демолирала“ Судуву чији играчи нису створили ни једну прилику пред голом Супића.
-Крај првог полувремена.

Почетак другог полувремена.
-48 мин ГООООЛ Абубакар после соло продора „ломи“ двојицу противничких играча и поађа супротни угао.
-50 минут повредио се Трајковић. Прилико изласка са терена судија му је показао жути картон.
-Војводина и у другом полувремену има потпуну контролу игре не дозвољавајући противнику да угрози гол Супића.
-62 минут Бојовић улази уместо Абубакара.
-Изузетно ангажована и корисна игра Алмамија Мореире који је на овој утакмици потсетио на своје најбоље партије. Исти закључак, што се тиче учинка, важи за младог Марка Полетановића.
-68 минут У немоћи да га заустави на регуларан начин, Чведукас повлачи за дрес Мореиру и заслужује јавну опомену.
-69 минут Домаћи навијачи су са смехом пропратили први ударац својих љубимаца ка голу Војводине. Учинио је то Бразилац ледезма али далеко преко гола.
-81 минут Билбија уместо Полетановића
-89 минут Ледезма из слободног ударца, тик поред десне стативе.
-90 минут Трајковић непотребно добија други жути картон због фаула над Ледезмом.
-Крај утакмице, Војводина је више него  zasluženo декласирала Судуву и 02. и 09 августа поделиће мегдан са бечким Рапидом.