• Какав цар: Играч направио два пенала за два минута! (Видео)

Какав цар: Играч направио два пенала за два минута! (Видео)

0

Bajern73
(Курир)

Бајерн је на отварању Бундеслиге победио Менхенгладбах с 3:1

Фудбалери Бајерна победили су на свом терену екипу Борусију из Менхенгладбаха резултатом 3:1 у првом мечу првог кола Бунгеслиге.

Међутим, поред прве победе новог тренера Бајерна Пепа Гвардиоле на клупи минхенског клуба у Бундеслиги меч је обележио и играч гостију Алваро Домингез који је за два минута направио два пенала.

Арјен Робен је довео Бајерн у вођство у 12. минуту, а само четири минута касније на 2:0 повисио је Марио Манџукић. До краја првог дела меча гости су постигли гол, пошто је играч Бајерна Данте затресао сопствену мрежу.

У 68. минуту досуђен је пенал за домаћи тим пошто је Домингез играо руком у свом шеснаестерцу испред Милера и Лама. Милер је извео пенал, али је Тер Штеген одбранио. Лопта је дошла до играча Бајерна, али је поново погодила у руку Домингеза. Судија је опет показао на белу тачку, а прецизан је био Алаба.