ТЕЖАК ПОРАЗ СРБИЈЕ ОД КАТАРА: Сорија без милости према Муслиновим новајлијама

0

Фудбалска репрезентација Србије, састављена од играча из Супер лиге, изгубила је данас у Дохи од Катара са 0:3 у пријатељској утакмици.

2

Питање победника на овом мечу практично је решено у првих 45 минута, пошто је Катар стигао до предности од 3:0, а сва три гола постигао је Себастијан Сорија.

Катар је повео у 24. минуту. После напада по десној страни и центаршута, Сорија је из другог покушаја успео да савлада Филипа Кљајића.

Исти играч је дуплирао предност домаћина голом главом у 30. минуту, а коначан резултат поставио Сорија је поставио у 43. минуту после контранапада.

Репрезентативци Србије су друго полувреме одиграли много боље, нападали су и стварали прилике, али нису успели да постигну ни утешни погодак.