“ОРЛОВИ” ОШТЕЋЕНИ У ЛОНДОНУ: Митровић постигао гол, судије га нису признале

0

Репрезентација Србије оштећена је у 13. минуту пријатељске утакмице са Нигеријом у Лондону.

После четвртог корнера „орлова“, Александар Митровић је главом упутио лопту ка голу, голман Узохо се бацио и ухватио је, али тек када је она целим обимом прешла гол-линију.

Судије то нису виделе и спасиле су Нигерију, али тешко да ће се такве грешке дешава на Светском првенству у Русији.

Фудбалска репрезентација Србије победила је Нигерију са 2:0 у пријатељском мечу који се играо у Лондону. Двоструки стрелац био је Александар Митровић и то у 68. и 81. минуту а оба пута асистирао му је Филип Костић. Србија је приказала далеко бољу игру у односу на пораз од петка са Мароком.