МAЈСТОРИЈA Филипа Костића! (Бундеслига – РЕЗУЛТАТИ, табела)

0

Српски репрезентативац постигао свој први гол ове сезоне у Бундеслиги, у дресу Хамбурга!

kostic-gol

У претпоследњој утакмици 11. кола немачке Бундеслиге, састале су се екипе Хофенхајма и Хамбурга, који још увек чека на прву бундеслигашку победу од старта сезоне.

Остварењу тог циља приближио их је наш репрезентратуивац Филип Костић, који игра сјајно овог поподнева.

Он је у 28. минуту реализовао одличну контру гостујућег тима, пошто се претходно маестрално ослободио босанскохерцеговачког интернационалца Ермина Бичакчића.

Иначе, Костић је пар минута касније имао још једну одличну акцију и представља највећу опасност по гол домаћина, који је, међутим, крајем првог и почетком другог полувремена преокренуо резултат…

Меч између ФК Хофенхајма и ФК Хамбурга на крају завршио са нерешеним резултатом 2:2.