Јокић шокирао Дончића и Мевсе! (ВИДЕО)

0

Кошем на нешто мање од осам секунди до краја дуела са Даласом Никола Јокић је донео победу Денверу!

Нагетси су славили резултатом 107:106 иако су у 47. минуту меча имали заостатак од пет поена.

Јокић је у претпоследњем нападу у утакмици погодио после соло акције из рекета, док Меверикси потом нису успели да упуте шут.

Српски играч је утакмицу завршио са 33 поена, 7 асистенција и 6 скокова, а бриљирао је у трећој деоници у којој је забележио чак 21 поен.

Највећу подршку је имао и Џеремију Гренту који је убацио 15 поена, док је Џамал Мареј додао 14.

У тиму Даласа најефикаснији је био Лука Дончић са 27 поена, 10 асистенција и 9 скокова, Двајт Пауел је додао 16, а Тим Хардавеј је уписао 15 поена.

Меверикси су на свом паркету боље отворили меч и стекли пет поена вишка после прве деонице, да би до полувремена Нагетси успели да смање разлику на један посед.

Меч је преломљен у четвртом кварталу, у ком је гостујући састав успео да начини потпуни преокрет и да кошем Јокића на осам секунди до краја стекне минималну предност коју је задржао до краја.

Денвер је уписао 26 победу на 37 мечева и налази се на другој позицији табеле Западне конференције, док је Далас на шестом месту са три тријумфа мање.