Џејмс одмарао против Јокића – Нагетси разбили Лејкерсе! (ВИДЕО)

0

Кошаркаши Денвер Нагетса победили су Лејкерсе у Лос Анђелесу резултатом 128:104.

Нагетси су Лејкерсима, који су играли без Леброна Џејмса први пут ове сезоне, нанели трећи пораз у низу, а уписали шесту победу.

AP Photo

Лејкерси су одржавали резултатски прикључак све до средине треће четвртине, када је Денвер направио серију од 12:0 и дошао до двоцифрене предности.

НБА, ноћ између недеље и понедељка:
Торонто – Далас 110:107
Бостон – Шарлот 119:93
Милвоки – Индијана 117:89
Оклахома – Клиперс 118:112
Лејкерс – Денвер 104:128

Тим из Колорада наставио је да игра одлично и почетком последње деонице дошао до огромних 105:82, а опоравка за „језерџије“ није било.

Никола Јокић одиграо је 27 минута и за то време забележио 18 поена (5/8), шест скокова и пет асистенција, уз по једну украдену и изгубљену лопту.

Најефикаснији у Нагетсима био је Пол Милсап са 21, док је Гери Херис додао 19 поена. Вил Бартон је имао дабл-дабл од 14 поена и 13 скокова.

Ентони Дејвис је био незаутављив са 32 поена и 11 скокова, а једини двоцифрени поред њега Кајл Кузма са 16 поена.