• ВИДЕО
  • ПОГЛЕДАЈТЕ – ОВО СЕ РЕТКО ВИЂА У СРБИЈИ! Растурио Сампдорију, а Јавору дао голчину! (ВИДЕО)

0

Публика је више од пет минута аплаудирала младом нападачу који се недавно прославио са два гола дата Сампдорији.

Нападач Војводине Огњен Ожеговић постигао је ретко виђен погодак на теренима у Србији.

Ожеговић је у 75. минуту матирао Јавор у мечу 3. кола Суперлиге Србије маказицама са десетак метара.

Гол какав није скоро виђен у Србији, а публика је више од пет минута аплаудирала младом нападачу који се недавно прославио са два гола дата Сампдорији у првом мечу 3. кола квалификација за Лигу Европе.

Војводина је на свом терену савладала тим из Ивањице са 2:0 (1:0). Новосађани су повели голом Aлександра Станисављевића у 22. минуту, такође прелепим голом, да би Ожеговић поменутим поготком осигурао тријумф свом тиму и направио лепу увертиру пред реванш против Сампдорије у четвртак на стадиону „Карађорђе“.

Извор: Курир