Srbin dao gol za Dinamo, pa se krstio na Maksimiru sa tri prsta (VIDEO)

0

Sjajan početak nove sezone za Komnena Andrića, koji je imao razloga za emotivnu proslavu

Динамо из Загреба је силовито започео нову сезону, пошто је у 1. колу победио вицешампиона Локомотиву са 6:0. Допринос победи дао је и српски фудбалер, Комнен Андрић, ново-старо лице у редовима Модрих.

Printskrin: Youtube/Hrvatska Nogometna Televizija

Он се недавно вратио на Максимир после позајмице Интеру из Запрешића и већ на првом мечу за Динамо у новој сезони постигао гол.

Андрић је у игру ушао у 79. минуту, у моментима када је Динамо већ водио са 4:0 после два гола Мајера и уз један Гаврановића и Оршића. Није му на терену било потребно ни минут, а већ је уписао асистенцију, пошто је сјајно пронашао Луку Иванушеца „спојио га са голом“ и Динамо је већ тада имао 5:0.

Тачку на и ставио је управо Андрић голом у 89. минуту, када је примио лопту у казненом простору, окренуо се и погодио мрежу ривала.

После гола прекрстио се, погледао у небо, а ова емотивна прослава била је посвећена његовом сину Матеу који је недавно дошао на свет.