• Погледајте голчину Љајића за победу Фиорентине (Видео)

Погледајте голчину Љајића за победу Фиорентине (Видео)

0

Adem-Ljajic-golcina(Телеграф.рс)
Бивши играч Партизана постигао прелеп гол из слободног ударца за у победу „Виоле“ над Лацијом 2:0 у 28. колу Серије А.

Фиорентина је  на крилима бивших Партизановаца Адема Љајића и Стевана Јоветића, те српских интернационалаца Савића и Томовића, наставила да приказује сјајне партије.

У 28. колу Виола је савладала Лацио у Риму са 2:0, а стрелци за Љубичасте били су бивши играчи Партизана – Јоветић и Љајић. Репрезентативац Црне Горе донео је предност гостима у 20. минуту сјајним шутем са ивице казненог простора.

Коначних 2:0 поставио је наш интернационалац Адем Љајић (играо до 67. минута). Он је фантастично извео „слободњак“ и послао је у ближи угао голмана Маркетија. Ненад Томовић и Стефан Савић одиграли су цео меч за Фиорентину.

Овим тријумфом Фиорентина је “прескочила” Интер и Лацио и сад је на четвртом месту.

Интер је поново разочарао. Овога пута Нероазури изгубили су код куће од Болоње. Једини гол на мечу постигао је Ђилардино (који је за корак био у офсајд позицији, али судије се нису огласиле) у 57. минуту.