‘НАЈСРЕЋНИЈИ ПОГОДАК ИКАДА’ Митров Њукасл постигао гол о ком прича цела Европа

0

Потпуно је невероватно како је лопта завршила у, вероватно, једином небрањеном делу гола Брајтона.

Њукасл је синоћ савладао Брајтон резултатом 2:1, а као што смо већ писали, меч је обележио Александар Митровић који, иако није играо ни минут, после другог гола је ушао на терен и ‘ишамарао’ саиграче у склопу само њему знаног радовања.

Међутим, пре те сцене, једна од ‘жртви’ Митрових шамара, Мохамед Диаме, већ је доспео у жижу јавности на ‘острву’, али и остатка Европе, пошто је постигао један од најслучајнијих голова у историји фудбала.

Диаме је у 81. минуту изједначио резултат и покренуо преокрет Њукасла тако што је лопту закачио петом, готово леђима окренут голу, након чак два неспретна покушаја својих саиграча.

Дан касније, ‘стари континент’ бруји о овом поготку Диамеа.