Леп гол Љајића у победи Роме (ВИДЕО)

0

Roma-670x447

Одличном игром током читавог меча, играчи „вучице“ победили Ливорно са 3:0 и наставили са серијом победа.

Рома је убедљиво на свом терену савладала Ливорно са 3:0, који је на добром путу да испадне из Серије А, док су Римљани остали у  трци за титулу. Одличну партију су приказали изабраници Рудија Гарсије који су од првог до последњег минута држали конце игре у својим ногама и стекао се утисак да су могли да дају гол када су хтели.

Већ на полувремену фудбалери “вучице” су решили питање победника погоцима које су постигли Дестро и Стротман, а након петнаестоминутне паузе смањили су мало ритам игре, али и даље угоржавали голмана гостију кад год су били у прилици.

Српски репрезентативац, Адем Љајић, пружио је изванредну партију током целог меча и задавао огромне муке одбрани гостију, а своју добру игру крунисао је прелепим поготком у 79. минуту.