КОРИСТИ МИНУТАЖУ: Нови дабл-дабл Марјановића

0

Бобан Марјановић је у финишу регуларног дела сезоне, коначно добио значајну минутажу у Детроиту и показао да заслужује знатно већу прилику него што је добио од почетка НБА шампионата.

Пистонси су захваљујући фуриозно одиграној трећој четвртини (27:10) савладали Мемфис у гостима резултатом 103:90.

Српски центар је провео у игри 22 минута и за то време постигао 14 поена и десет скокова. У његовом тиму било је још пет играча са двоцифреним бројем поена – Булок 14, Хилијард 13, Херис 12…

Џејмс Харден је стигао и до 21. трипл-дабла у сезони, његов Хјустон надиграо је Сакраменто 135:128.

Један од кандидата за титулу МВП-а меч је завршио са 35 поена, 15 асистенција, 11 скокова.

Вече у НБА обележио је Расел Вестбрук, који је ушао у историју овог спорта (слободно можемо рећи), али и невероватан преокрет и победа Атланте над Кливлендом.