КАО НЕКАД: Милош Красић опет тресе мреже!

0

Некадашњи репрезентативац Србије постигао је данас један од четири поготка своје екипе у шампионату Пољске.

У Пољској је овога викенда на програму 26. коло тамошњег шампионата, а екипа Лехје из Гдањска на свом терену је декласирала Јагелонију резултатом 5:1.

У победничкој екипи су од првог минута наступили српски интернационалци – бивши везиста Црвене звезде Aлександар Ковачевић и некадашњи репрезентативац Србије Милош Красић.

Домаћи тим је већ у првом полувремену решио питање победника, пошто је повео са 3:0, потом су гости стугли до свог јединог гола, а на 4:1 повисио је Милош Красић, поготком из једанаестерца у 63. минуту утакмице.

Тринаест минута касније, Красић је замењен, а у самом финишу меча домаћи су преко Пашаоа стигли и до “петарде“ – 5:1.

Овом победом Лехја се пробила на осмо место на табели, које води у плеј-оф фазу такмичења.

Извор: Sportske.net