ФУДБАЛ: Невероватни Митровић у 92′ за нову победу Фулама!

0

Фудбалери Фулама савладали су Престон са 2:1 у 37. колу Чемпионшипа, а јунак меча био је Александар Митровић.

Екипа Славише Јокановића повела је голом српског репрезентативца Александра Митровића у 69. минуту, али је екипа Престона изједначила у 75. минуту преко Мегвајера.

Међутим, као и на прошлој утакмици, Митровић је у 92′ донео победу свом тиму и нова три бода.

Митровић се налази у сјајној форми и ово је био његов седми гол на последњих пет утакмица у дресу Фулама.

Екипа Славише Јокановића не зна за пораз још од 13. јануара ове године и тренутно је трећа на табели са 68 бодова.

Кардиф је победио са 3:2 Бирмингем, српски фудбалер Марко Грујић био је у стартној постави Кардифа и одиграо је читав меч.