ДМИТРОВИЋ ЛАКТОМ ‘НОКАУТИРАО’ ФУДБАЛЕРА ХЕТАФЕА , па му спасао живот

0

Марко Дмитровић, голман Еибара и репрезентације Србије, спасао је живот играчу Хетафеа

Фудбалери Хетафеа победили су данас у гостима Еибар са 1:0, у утакмици 34. кола шпанске Примере. Једини гол на мечу постигао је Матијас Оливеира у 23. минуту.

Међутим, меч је обележио српски репрезентативац Марко Дмитровић. Голман Еибара је спасио живот фудубалеру гостујућег тима у уводним минутама другог полувремена.

У покушају да стигне до лопте, Дмитровић је ненамерно ударио Родригеза и оборио га на земљу. Чинило се да је све у реду, али је Родригез непомично лежао на трави.

Чим је то видео, Дмитровић је скочио, скинуо рукавице и кренуо да му вади језик. Лекарска екипа је брзо стигла на лице места и оспособила нападача Хетафеа, па је овај без већих проблема наставио утакмицу и одиграо је до краја.