• АУ, КАКВА АСИСТЕНЦИЈА ПЕТОМ: Тадић на дебију у Премијер лиги утишао Енфилд (Видео)

0

Српски репрезентативац летос је из холандског Твентеа прешао међу Свеце.

Српски репрезентативац Душан Тадић на дебију у Премијер лиги и у дресу Саутемптона остварио је фантанстичну асистенцију, о којој бруји интернет.

Србин је у 56. минуту петом асистирао Клајну за погодак и тиме утишао Енфилд Роуд. Саутемптон је у том тренутку изједначио резултат против Ливерпула на 1:1. Домаћин је повео голом Стерлинга у 23. минуту, а Стариџ је у 79. минуту поново донео предност Ливерпулу. Ливерпул је на крају славио с 2:1.

Тадић је играо до 74. минута када је замењен. Српски репрезентативац је летос међу „Свеце“ стигао из холандског Твентеа и ово му је прва утакмица у најатрактивнијој лиги на свету.