Golčina Luiza,kakva se retko viđa, Junajtedu samo bod (Video)

0

celsi-radost-1366233261-298521(Tanjug)
Fudbaleri Mančester Sitija i Čelsija zabeležili su pobede u zaostalim mečevima Premijer lige, dok je lider Mančester Junajted osvojio samo bod protiv Vest Hema u Londonu.

Siti je na svom terenu savladao Vigan sa 1:0, golom Karlosa Teveza u 83. minutu. Aleksandar Kolarov odigrao je ceo meč, dok je Matija Nastasić odmarao.

Čelsi je u lokalnom derbiju slavio u gostima kod Fulama sa 3:0, uz dva gola Džona Terija, u 43. i 71. minutu, a prvi pogodak postigao je David Luiz u 30. minutu. Branislav Ivanović odigrao je ceo meč.

Junajted je na gostovanju Vest Hemu psole duže vremena u nacionalnom šampionatu primio dva gola, što je bilo dovoljno samo za bod 2:2.

Domaćin je dva puta vodio, preko Rikarda Vaz Tea u 16. i Mohameda Dijamea u 55. minutu, ali su bod lideru doneli Antonio Valensija u 31. i Van Persi u 77. minutu. Kapiten Junajteda Nemanja Vidić odigrao je svih 90 minuta.

Tabela: Mančester Junajted 81, Mančester Siti 68, Čelsi 61, Arsenal 60, Totenhem 58, Everton 56…..