ТЕО И БОБИ РАЗБИЛИ ТОРОНТО, Богдановић невидљив у поразу Сакрамента (ВИДЕО)

0

Српски кошаркашки тандем у Лос Анђелес Клиперсима, Милош Теодосић и Бобан Марјановић, радовао се победи њиховог тима над лидером Источне конференције Торонтом - 117:106

Клиперси и даље не одустају од места у плеј-офу, иако се тај резултат чини тешко доступним. Ипак, тим из Лос Анђелеса је усред Торонта изненадио лидера Истока и прекинуо му серију од седам узастопних победа.

Милош Теодосић је био стартер у саставу Клиперса, на терену је провео 33 минута и за то време убацио 15 поена уз четири скока и само једну асистенцију.

Шансу на кашичицу је добио и Бобан Марјановић и одлично је искористио: за шест минута игре постигао је четири поена, уз три скока и асистенцију.

Клиперсе је до победе предводио Лу Вилијамс са 26 поена.

А, за Богдана Богдановића била је ово ноћ из кошмара. Његов Сакраменто је изгубио од Бостона (104:93), а српски репрезентативац је за 33 минута игре убацио само четири поена, уз шут из игре 2/10!

Сакраменто је водио осам поена разлике на полувремену, али га је Бостон декласирао у наставку. „Келте“ је до тријумфа водио Тери Розије са 33 поена.

Екипа Јуте остварила је велику победу, можда и вредну пласмана у плеј-оф! Састав из Солт Лејк Ситија је као гост разбио шампиона Голден Стејт са 110:91.

Истина, „ратници“ су играли без свих најбољих играча: Стефа Карија, Кевина Дурента, Клеја Томпсона и Дрејмонда Грина, што је Јута искористила да дође до вредне победе.