ON JE APSOLUTNI KRALJ! Ibrahimović posle bombe: Čuo sam ‘HOĆEMO ZLATANA’…

0

Fenomenalni Zlatan Ibrahimović zablistao je na debiju u dresu Los Anđeles Galaksija.

Популарни Ибракадабра није могао да замисли бољи деби у МЛС лиги. Био је најзаслужнији што је његов тим после три гола заостатка стигао до невероватног преокрета против екипе Лос Анђелеса. Губили су 3:0, а на крају је било 3:4.

Златан је ушао у игру у 71. минуту утакмице и само два минута игре била су довољна сјајном Швеђанину да купи навијаче за цео живот. Постигао је гол за памћење. Са преко 30 метара удаљености ухватио је волеј и лобовао голмана Лос Анђелеса.

И ту није био крај, пошто је шведски фудбалер новим поготком у надокнади времена постао јунак Галаксија само пет дана пошто је стигао у клуб из Манчестер Јунајтеда.

Ништа мање узбудљиво није било ни након меча, када су уследиле изјаве невероватног Ибрахимовића.

„Чуо сам да навијачи вичу: Хоћемо Златана, хоћемо Златана. И дао сам им Златана. Дали су ми ветар у леђа, ја сам им се одужио“, рекао је у свом стилу Ибра.

„Могу да замислим како је сада нашем противнику – водили су 3:0, а изгубили 3:4. Али да су имали Златана, било би обрнуто“, рекао је Ибрахимовић након меча.