NEPOŠTENI SUDIJA BRIH UMALO DOBIO BATINE Nedved besneo zbog isključenja Ronalda

0

Nemačkog sudiju pamtimo po krajnje nepoštenom suđenju reprezentaciji Srbije u meču sa Švajcarskom, čak se i VAR ogradio od njegovih sramnih postupaka.

Потпредседник Јувентуса Павел Недвед покушао је да се физички обрачуна са судијом Феликсом Брихом, који је искључио фудбалера италијанске екипе Кристијана Роналда у утакмици против Валенсије у Лиги шампиона, пишу италијански медији.

Јувентус је синоћ у Валенсији победио са 2:0, а Роналдо је дебитовао у Лиги шампиона за црно-беле. Он је добио директан црвени картон након што је у 29. минуту после гурања и дуела са дефанзивцем Валенсије Муриљом, покушао да га повуче за косу. Главни судија то није видео, али је искључио Роналда после консултације са помоћником.

То је први црвени картон за Роналда у 154 утакмице колико је одиграо у Лиги шампиона. Португалац је био у неверици и плакао је док је излазио са терена, а код тунела га је дочекао Недвед који је покушавао да га утеши.

Италијански медији пренели су да је Недвед био бесан на судију и да је заједно са двојицом директора клуба покушао да се сукоби са Брихом у полувремену.

Наводи се да су судије по завршетку првог полувремена одмах отишле у свлачионицу и да нису одговориле на протесте представника Јувентуса.

Тренер Јувентуса Масимилијано Алегри оценио је да би ВАР био од помоћи у синоћњој утакмици.

Роналдо би због црвеног картона могао да пропусти три утакмице у Лиги шампиона.