• Лига Европе: Храбра Војводина испустила победу у 90. минуту (Цео меч)

Лига Европе: Храбра Војводина испустила победу у 90. минуту (Цео меч)

Војводина – Бурса:

Нови Сад – Стадион: Карађорђе. Гледалаца: -. Судија: Стивен Меклин (Шкотска).

ВОЈВОДИНА: Делач, Вулићевић, Ђурић, Трајковић, Лековић, Радоја, Аливодић, Полетановић, Врањеш, Оумару, Шкулетић

БУРСА: Фреј, Tаиво, Ибрахим, Ренато, Сенер, Самил, Белуши, Тунчај, Пабло, Пинто, Шестак.

Као што је Журнал најавио у стартној постави Војводине наћи ће се Камерунац Абубакар Оумару.

Хоће ли за Војводину, иза које су четири победе над малтешким Хибернијансом и мађарским Хонведом, бити места у европском  излогу и после двомеча са турском Бурсом?

За госта на „Карађорђу” довољно је рећи да је несуђени учесник Лиге шампиона. То довољно говори о његовој снази и у исто време намеће закључак да се ради о неупоредиво квалитетнијем ривалу од претходних.

Прво полувреме:
0′ – Веома добра посећеност на стадиону “Карађорђе”.

1′ – Утакмица је почела.

2′ – Први шут на гол играча Бурсе. Лопта је отишла далеко изнад гола.

4′ – Прва прилика за Војводину. Оумару је убацио лопту у шеснаестерац, Шкулетић је изблокиран.

7′ – Тренутно нема много узбуђења. Води се битка на средини терена.

10′ – Војводина полако преузима иницијативу. Шутирао је Врањеш са неких 20 метар, али је био изблокиран.

15′ – Први ударац из угла за Војводину. Лопта је прелетела цео шеснаестерац и завршила у гол ауту.

22′ – Бурса има већи посед лопте, међутим сви њихови напади завршавају се испред шеснаестерца домаћина.

26′ – Војводина је почела да све чешће напада. Изборили су два ударца из угла у веома кратком временском периоду.

27′ – Сјајна прилкика за Новосађане. Сам је пред гол Турака изашао Шкулетић, али је Фреј био бржи од њега и сјајно је интервенисао.

32′ – Први жути картон на мечу добио је Трајковић.

34′ – Бурса се ослободила притиска Војводине. Комбинују испред шеснаестерца домаћих, али без успеха.

36′ – Пенал за Бурсу, кривац је Ђурић. Штопер Војодине фаулирао је Пабла и зарадио жути картон.

37′ – ГОООООООООООООООЛ! 0:1 за Бурсу, стрелац је Пабло из једанаестерца.

39′Шкулетић је опет био у шанси после центаршута Врањеша, али нема гола.

45′ – Опет је Војводина запретила Себастијану Фреју. Вулићевић је центрирао, а главом је покушао Врањеш.

45′ – Прво полувреме продужено је један минут.

45′ – Судија је одсвирао крај првог дела игре.

FK Vojvodina1_330x220Друго полувреме:
46′ – Судија је дао знак за почетак другог полувремена. Кренули су са центра играчи Војводине.

47′ – Домаћини су опет кренули офанзивно и већ на самом старту другог дела игре су дошли до новог ударца из угла.

50′ – Опет су Новосађани запретили преко Шкулетића, али је Таиво добор интервенисао и послао је лопту у корнер.

56′ – Нема узбуђења на терену. Војводина игра нападачки, али немају идеја кад дођу до гола Бурсе.

58′Полетановић је покушао из даљине, али лопта је закачила једног играча гостујуће екипе и завршила у корнеру.

60′ – Измена у Војводини. На терен улази Андрија Калуђеровић уместо Петра Шкулетића.

64′ – Прилика за Бурсу, али на срећу Новосађана Белуши је промашио лопту. Он је био у прилици да са неких 14 метара постигне гол.

65‘ – Одмах после прилике за Бурсу, и Војводина је имала шансу, али се  све завршило као и сваки пут, корнером. Вулићевић је прошао по страни, упутио лопту у шеснаестерац ка Калуђеровићу, али је лопту пресекао Ибрахим и послао је ван игре.

70′ – Измена у Војводини. На терен је ушао Тумбашевић уместо Полетановића.

71′ – ГООООООООООООООООЛ! Војводина постиже гол, сада је резултат 1:1, стрелац је Вулићевић.

Вулићевић је прошао по десној страни, покушао је да центрира, али уместо тога је лобовао Фреја и лопта је завршила у мрежи.

76′ – Опет је запретила Војводина. Аливодић је упутио лопту на ивицу петерца, али је кратак био Оумару.

77′ – Бурса је имала добру прилику, али је Делач сјајно реаговао. Од свега корнер за госте.

81′ – ГОООООООООООООООООЛ! Војводина води 2:1, Оумару.

Калуђеровић је послао сјајну лопту у шеснаестерац гостију, Оумару је сјајно скочио, надвисивио противничког играча, и сјајно је главом пласирао лопту у други угао Фрејовог гола.

85′ – На терен је ушао  Унал уместо Пинта у гостујућем саставу.

88′ – Тренер гостију извршио је  трећу измен, на терен је ушао Мурат, напустио га је Самил.

90′ – ГООООООООООООООЛ! Бурса долази до изједначења 2:2, стрелац је Таиво.

90+1′ – Судија је продужио утакмицу три минута.

90+3′ – Утакмица је завршена.