КРАЈ: Звезда разбила Партизан 3:1

0

159185832155f4604617717136574322_w640

Фудбалери Црвене звезде савладали су Партизан резултатом 3:1 у 149. вечитом дербију који се у оквиру 9. кола Суперлиге играо на стадиону “Рајко Митић“.

“Црвено-бели“ остају на врху табеле са 23 бода, чак осам више од комшија из Хумске 1, с тим да Партизан има утакмицу мање, док се између њих налази Јавор.

Домаћи су повели у 25. минуту преко Хуга Вијеире, који је после додавања Луиса Ибањеса лобовао истрчалог Живка Живковића.

Изједначење је стигло у правом тренутку за браниоца титуле, непуних 60 секунди пре краја првог дела игре Ален Стевановић је реализовао додавање Стефана Бабовића после чега је судија Милорад Мажић означио крај полувремена.

Већ на старту другог дела оба тима су кренула са нападима, али је Звезда била конкретнија, искористила збуњеност дефанзиваца Партизана, пре свих Лазара Ћирковића и са два прелепа гола Вијеире и Катаија решила питање победника.