DVAPUT MENJAO IME JER SE STIDI SRPSKOG POREKLA: Sad mu se cela planeta smeje

0

U dva navrata se odrekao srpskog porekla, stideći ga se. Sada je otišao korak dalje.

Тренер ЦСКА из Софије, Нестор ел Маестро, на утакмици против Лудогореца (1:1) је буквално молио судију да још мало продужи бугарски дебри.

Убеђен да његови изабраници могу да остваре победу, изненадио се када је видео да ће бити само два минута судијске надокнаде времена. А онда је клекнуо је пред арбитра – и молио га да дода још који минут. Тачније, да их укупно буде шест:

Иако му се због овог понашања сада цела планета смеје, он је решио да на то не обраћа пажњу, већ да се на следећи начин обрати јавности:

„Извињавам се због оног како сам се понашао на крају утакмице, али заиста сам само тражио да мој тим има исти третман као наш ривал“, рекао је Ел Маестро.

Овај 35-годишњи фудбалски тренер, у чијем штабу је од прошле седмице и Љупко Петровић, рођени је Београђанин. Као осмогодишњак се са породицом преселио у Енглеску, где је први пут одлучио да промени име и то стидећи се свог порекла.