Brutalne psovke na Zvezdin račun iz lože posle penala (VIDEO)

0

Nema mira posle 163. večitog derbija, a teško da će ga i biti, nakon što su Partizan i Crvena zvezda podelili bodove remijem 1:1 u 11. kolu Superlige.

Као према неписаном правилу, после сусрета вечитих ривала прича се о свему, осим о игри, тактици, фудбалу, головима…

Ко је кога ударио, ко је вређао, ко је претио из ложе, ко је звао судију Новака Симовића у полувремену? Вечити само шаљу “отровне стрелице” једни другима, а тако је било и за време самог дербија.

Партизан је водио од 5. минута голом Филипа Стевановића, Звезда је до изједначења стигла у 75. голом Александра Катаија из пенала.

Управо одлука судије Симовића да покаже на белу тачку након што је Јојић повлачио Санога у казненом простору, била је знак за рафал псовки из ложе у Хумској.

Ориле су се бруталне псовке стадионом у Хумској…

“Је*ем вам мајку у пи**у циганску, пи**е једне циганске, срам вас било! Све вас је*** у уста”, викао је неко из ложи на западаној страни стадиона у Хумској пре него што је Катаи извео пенал, што се чује и на видео снимку са најзанимљивијим детаљима на Јутјуб каналу Суперлиге.