Прочитај ми чланак

Застрашујуће – Најновији план Била Гејтса – Ево шта нам је спремио

0

Организација потрошача органске хране (ОЦА) је изнела шокантне информације о хемијском средству под називом „Органипеел“, које производи компанија Апеел, а које се користи као заштитни премаз на органским производима.

Према наводима Организације за преглед органских материјала (ОМРИ), Apeel-ов Organipeel је добио зелено светло, „вероватно на основу чињенице да је лимунска киселина главни састојак“. Међутим, Органипеел садржи само 0,66 посто лимунске киселине, док преосталих 99,44 посто састава остаје мистерија.

Можда није изненађујуће, али и Светски економски форум (WЕF) и милијардер еугенетичар Бил Гејтс, познат по компанији Microsoft, подржавају Organipeel. WЕF и Гејтс су играли кључну улогу у убедјивању Америчког министарства пољопривреде (УСДА) да га одобри за употребу на органским производима, иако се чини да је далеко од органског.

ОЦА извештава да је лимунска киселина дозвољена у органској храни, иако технички није органска, само под условом да није синтетички добијена – да, постоје различити облици лимунске киселине. Међутим, није јасно шта остатак формуле Organipeel-а садржи.

Organipeel, познат и као Edipeel, садржи састојке који су добијени употребом токсичних растварача који могу оставити остатке живе, кадмијума и других отрова на храни.

Документ од 45 страница који је компанија Apeel Sciences доставила Америчкој агенцији за храну и лекове (ФДА) као део подношења захтева за опште прихватање као безбедно (ГРАС) 9. октобра 2019. године, пружа неколико назнака о Органипеелу, који се у овом документу назива Edipeel – Apeel има више назива за супстанцу у зависности од тога како се користи на органској храни.

Главни састојак, према овом документу, су моноацилглицериди издвојени из семенки грожђа, што звучи природно све док не схватите да Apeel-ове методе екстракције укључују употребу више токсичних растварача. Ти растварачи могу оставити токсичне остатке живе, кадмијума, олова, арсена, паладијума, хептана и етил-ацетата у финалном производу.

8. новембра 2021. године, Европска агенција за безбедност хране (ЕФСА) је спровела преглед моноацилглицерида, који се у Европи означава као Е 471 на храни. Тај преглед је закључио да „потенцијално излагање токсичним елементима услед конзумације Е 471 може бити значајно.“

ЕФСА је 2017. године спровела још један преглед који је закључио да постоји потенцијално присуство глицидола, канцерогеног материјала, у моноацилглицеридима. И много пре тога, 2000. године, Међународна агенција за истраживање рака (ИАРЦ) Светске здравствене организације (СЗО) је класификовала глицидол као „вероватно канцероген за људе.“

Упркос свему томе, WЕF, Гејтс и друге глобалистичке институције тврде да су моноацилглицериди, главни састојак у Organipeelu и Edipeelu, безбедни за конзумацију, иако су повезани са канцерогеним материјалом глицидолом који изазива рак, да не помињемо све оне претходно споменуте отровне метале који остају на храни.

Испоставља се да су моноацилглицериди такође повезани са дијабетесом. Ови хемијски спојеви, према доказима из 2012. године у часопису Diabetes Care, повезани су са „распрострањеним и хроничним“ проблемом инсулинске резистенције и повезаним дијабетесом, који су постали врста епидемије у савременом друштву.

У 2021. години, Апеел је процењен на 2 милијарде долара, захваљујући одобрењу владе за његов сумњиво токсични премаз за конзервирање хране Organipeelu и Edipeelu, који би могао бити присутан на органском воћу и поврћу. А WЕФ и Гејтс треба да захвалимо за ово скривено тровање.

Успут, директор Апеела, Џејмс Роџерс, је 2018. године изјавио да ће његова компанија ускоро користити „синбио“ технологију за производњу Органипеела и Едипеела, уместо да настави да екстрахује активни састојак из пољопривредних нуспроизвода као што су остаци семенки грожђа од производње вина.

Мајк Адамс (Naturalnews.com)