Ivanović posle poraza Partizana: Ludilo, izgube pošteno i odmah su žrtve režima!

0

Pošteno ste izgubili - poručio Ivanović crno-belima

Познати српски водитељ Иван Ивановић не верује да је победа Вождовца над Партизаном у недељу увече у Хумској била „режирана“ захваљујући судијама.

PRINTSCREEN

Змајеви су славили са 2:1 са два шокантна гола у надокнади времена. Први је постигао Страхиња Павловић за Партизаново изједначење у 91. минуту, а други Марко Девић за победу Вождовца у шестом минуту судијске надокнаде.

Међутим, у сенци оба гола и велике грешке Златана Шеховића пре Девићевог гола, остала је грешка судија из првог полувремена када су свирале пенал за Вождовац, иако голман Владимир Стојковић није фаулирао играча Вождовца Александра Станисављевића.

– Потпуно лудило је међу људима. Изгубе утакмицу, одмах жртве режима. Добили вас људи поштено, догађа се и то – написао је Ивановић на Твитеру своје виђење овог меча.

Иван је, као декларисани звездаш, одлучио и да претходно „пецне“ Гробаре твитом „Вождовац брале“.

Да подсетимо, Вождовац је такође после меча имао на шта да се жали пошто је за један непостојећи пенал који му је додељен, оштећен за два казнена ударца која нису санкционисана. У првој ситуацији је фаул направио Страхиња Павловић, а у другој је Бибрас Натхо играо руком у свом казненом простору.