• ВИДЕО
  • ХИТ НА НЕТУ: Невиђена глупост кинеског голмана (видео)

ХИТ НА НЕТУ: Невиђена глупост кинеског голмана (видео)

0

Голман кинеског прволигаша отишао је да пије воду поред стативе, а ривали су стигли до изједначења.

Голман кинеског прволигаша Чонгквинг Лифан Веијие Суи направио је невиђену глупост на мечу 11. кола кинеске Суперлиге против Лиаонинга.

Гостујући Чонгквинг је повео у 36. минуту голом Лиу Јуа, а Лифан је био близу победе да се није догодила невероватна грешка голмана.

У 84. минуту досуђен је слободан ударац за Лиаонинг, а Суи уместо да организује одбрану и намести живи зид отишао је да пије воду поред гола. Домаћи фудбалери су на брзину извели слододан ударац, а Динг Хаифенг је сместио лопту у празну мрежу.

Када се Суи вратио на гол видео је лопту у мрежи и радост фудбалера Лиаонинга. Утакмица је на крају завршена 1:1.

Извор: Курир спорт