• Ala mu je legla: Volejčina sa 25 metara pravo u rašlje! (Video)

Ala mu je legla: Volejčina sa 25 metara pravo u rašlje! (Video)

0

Volej8f2764474621_orig(Telegraf.rs)
Na utakmici kolumbijskog šampionata, između Deportes Kvindaoa i Aliance Petrolera, viđen je sigurno jedan od najboljih golova u tekućoj sezoni koji je postigao Ernando Patinjo Alvares.

Ernando Patinjo Alvares, koji je u 27. minutu podigao čitav stadion na noge volej udarcem, obeležio je ne samo kolo već i celu godinu fudbala u Kolumbiji, a po brzini prenosa videa, i šire.

On je u 27. minutu meča svog Deportes Kindija i Alijansa Petrolera u 7. kolu kolumbijske Primere A natrčao na “odbitak” iz šesnaesterca i desnom nogom, iz prve, poslao loptu u gornji levi ugao mreže.

To je bio izjednačujući gol na utakmici za domaću ekipu (1:1), ali su gosti iz Santandera na kraju ipak slavili rezultatom 3:2, ako ikoga zanima, pošto ceo rezultata pada u zaborav kada vidite ovakav gol.