Vođa navijača držao govor igračima Zvezde pored terena

0

Neobičan momenat viđen je na meču Crvena zvezda - Zlatibor, jer je prisutan bio i nekada poznati vođa Delija, Vladimir Šavija.

У полувремену утакмице Црвена звезда – Златибор било је 1:0 за госте, а пред излазак играча на терен, Владимир Шавија је окупио играче и одржао им говор.

Близу је био и тренер Дејан Станковић, али и Милан Борјан, који је смиривао Шавију, док је он говорио окупљеним фудбалерима.

На томе се није завршило, него је нешто касније, током меча, Шавија чак завршио близу клупе Црвене звезде.

Дуго је трајала једна пауза у 51. минуту када се повредио Марко Гобељић, а за то време, код клупе домаћина су Борјан и Станковић смиривали Шавију.

Потом је Шавија загрлио Станковића и отишао, што су забележиле камере.

Преостаје да се види хоће ли делегат ставити ове детаље у записник и да ли ће бити санкционисано присуство Шавије на клупи и у рестриктивном простору у току трајања утакмице.