Skandal i sramota srpskog fudbala – predali meč u 6. minutu

0

Nove neverovatne scene dolaze nam iz Prve lige Srbije, drugog ranga srpskog fudbala.

У Крагујевцу су играли (ако може тако да се каже) лидер такмичења Раднички и Борац из Чачка, али је меч прекинут већ у шестом минуту.

И то из бизерног разлога – гости из Чачка остали су без потребног броја играча на терену!

Како је Б92.нет добио информације из Крагујевца, баш из Радничког, фудбалери Борца су на терен „Чика Даче“ изашли са шесторицом играча и голманом, колико дозвољавају прописи, али су их убрзо „угасили“.

Већ у шестом минуту се повредио Стефан Бојовић и судија Данило Јеринић је морао да оконча утакмицу.

Она ће бити регистрована службеним резултатом 3:0 у корист Радничког, али то у овом тренутку није превише битно.

Већ зашто и ко је наредио да се баци брука и мрља на српски фудбал?

Потез Борца долази само два дана од казне ФСС-а да се Чачанима одузиме шест бодова и додели глоба од четири милиона динара због „повреде интегритета такмичења“ у сусрету са Железничаром из Панчева.