OTKRIVENO KOLIKO PAVKOV PAUZIRA zbog povrede: Loše vesti za Zvezdu pred revanš!

0

Fudbaler iz Begeča, a i njegov klub skupo plaćaju "batine" koje je dobijao od Kopenhagena

Црвена звезда ће бити лишена услуга свог шпица Милана Павкова у наредне две недеље! Телеграф ово сазнаје дан након првог меча трећег кола квалификација за Лигу шампиона у којој су Звезда и Копенхаген одиграли 1:1.

Милан Павков Фото: АП

Он ће због паузе пропустити реванш у Данској наредне недеље, а уколико Звезда прође Копенхаген питање је колико ће бити спреман за утакмицу са швајцарским Јанг Бојсом у плејофу за Лигу шампиона.

Црвено-бели су водили од 44. минута управо голом Павкова, али су сви били изненађени чињеницом да га је од старта другог полувремена на терену заменио Ричмонд Боаћи.

Било је утолико чудније јер је Павков при изласку са терена гестикулацијом рукама подгревао атмосферу на трибинама и деловало је да је све у реду.

Испоставило се да је Милан већ у другом минуту првог дела игре повредио задњу ложу и од тада до краја полувремена стискао зубе, па чак повређен постигао и споменути гол.

Поред тога, пропустиће у Суперлиги мечеве против Младости у четвртом, Спартака из Суботице у петом и Чукаричког у шестом колу домаће Суперлиге.