Srpski delfini potopili Amerikance!

0

Ватерполисти Србије декласирали су Америку са 11:6 у  четвртом колу групе Б Олимпијских игара.

Прва четвртина меча завршена је са вођством, наших делфина од 4:1, два гола постигао је Вања Удовичић, а један Слободан Никић и Живко Гоцић.

Други део утакмице припао је противнику (2:1), који је смањио предност Србије на 5:3, а Андрија Прлаиновић постигао је погодак у последњем минуту.

Трећа четвртина била је фуриозна попут прве, два гола је постигао Филип Филиповић и један Вања Удовичић, а у последњем делу меча све наде Американаца потопили су „пројектили“ Пијетловића и Алексића.

Последњи меч у групи Б српски ватерполисти играју са Румунијом у понедељак (15.10 часова), а пласман у четвртфинале им је већ обезбеђен.