NAVIJAČI KINGSA BESNI: Bogdanović u završnici meča nije na terenu

0

Sakramento Kingsi doživeli su tesan poraz od LA Klipersa (97:95), Bogdanović je imao solidan učinak, a navijači su ostali u čudu potezom koji je napravio trener kraljeva.

Кингси су доживели нови пораз, овога пута од Клиперса са 97:95. За гостујућу екипу није наступио Милош Теодосић који се још опоравља од повреде.

Богдановић је имао солидан учинак, али изгледа да стручни штаб Кингса и даље помало сумња у његово квалитете. Он је за 22 минута на паркету убацио 10 поена, шутирајући 3/6 за два, 1/2 за три, уз две освојене лопте, те по блокаду, скок и асистенцију, као и пет изгубљених лопти.

Ипак, тренер Кингса је био у центру пажње на овој утакмици својим одлукама у финишу меча. Богдановић је погодио кош уз звук сирене, а када је дошла на ред напета завршница српски кошаркаш је преседео на клупи целу четврту четвртину.

Након што је Блејк Грифин 4 секунде пре краја погодио кош домаћих и донео Клиперсима предност од 95:97, у последњи напад је, после тајмаута, Сакраменто кренуо без Богдана. Бади Хилд, најбољи кошгетер екипе на овом мечу са 27 поена, није искористио последњи напад јер је био изузетно добро чуван, па је победа припала гостима из „града анђела“.

А навијачима је остао горак укус у устима после овог пораза јер су милслили да треба Богдановићу пружити шансу у последњим тренуцима сусрета када се победник одлучивао.