Motociklistima sa Zlatibora dva prva i jedno treće mesto

0

Članovi AMKK Zlatibor su proteklog vikenda na prvoj brzinskoj trci vozača motocikala, koja se boduje i za nacionalni šampionat, ostvarili odličan rezultat i tako najavili borbu za sam vrh u ovoj takmičarskoj sezoni.

На стази Националне возачке академије НАВАК, Марко Максимовић је након дуге борбе са возачем из БиХ успео да однесе победу у класи 1000формула, док је Горан Стојановић у најјачој класи 1000стк такође освојио прво место, упркос проблемима које је имао на старту трке. Немања Пауновић је у класи 600сст освојио треће место, константно добром вожњом од почетка до краја трке. Овиме је АМКК Златибор заузео друго место у екипном бодовању клубова.

Следећа трка мотоспорта ће се возити од 4. до 6. августа на чувеној стази Гробник поред града Ријека у Хрватској.